דואר אדום | קליק אחד ושלאגר אתר הבית
2.21.2020 | יום ששי כ"ו שבט ה'תש"פ | ב"ה
 
- אלי הרצליך בעבודות על אלבומו השני עם יואלי דיקמן משה לאופר ואלי קליין ואיצי ברי

- יוסי גרין מסיים בימים אלה פרוייקטים שונים עם ׳שלמה שמחה׳ ומקהלת ׳יידיש נחת׳

- הפרוייקט הגדול של שלאגר יוצא לחנויות בארה״ב ובארץ ע״י חברת ניגון מוצאי תשעה באב.

- האלבום הישראלי של אברהם פריד ״כמה טוב שנפגשנו״ בחנויות מוצאי תשעה באב

- מיילך קאהן מוציא מיד לאחר תשעה באב את אלבומו הבכורה ׳יעדער איינער׳

- מוטי שטיינמץ בשלבי מיקסים סופים לאלבום הביכורים שלו. על העיבודים חתומים משה לאופר ויואלי דיקמן - תאריך השקה: נדחה לר״ח שבט

- יוני שלמה מסיים בימים אלה הקלטות לאלבומו החדש - פרטים בהמשך

- גדול המלחינים יוסי גרין התחיל לעבוד על ״התו העשירי״. פרטים יבואו

- הזמר צודיק גרינוואלד עובד במרץ על אלבומו השני, איתו ישיק קליפ וידאו מושקע. על ההפקה יוסי גרין


ראשי | חדשות | שליפות
סלע. אורח בשלאגר | צילום: ארכיון שלאגר

קובי סלע שולף בשלאגר • מיוחד

במדור שליפות אנו מארחים את אנשי תעשיית המוזיקה, מאתגרים אותם במושגים ובאנשים הקרובים לליבם, ומבקשים מהם שישתפו אותנו במה שהם חושבים עליהם. והשבוע: האיש והמיקרופון קובי סלע על טוקר, הצלחה וכשלון, בית אל, רדיו''ש,ערוץ 7 ו...שלאגר

י"ז תמוז ה'תשס"ט | 7/9/2009

במדור שליפות אנו מארחים את אנשי תעשיית המוזיקה, מאתגרים אותם במושגים ובאנשים הקרובים לליבם, ומבקשים מהם שישתפו אותנו במה שהם חושבים עליהם. והשבוע: האיש והמיקרופון קובי סלע על טוקר, מתיסיהו, קול ברמה, הצלחה וכשלון, בית אל, רדיו"ש וערוץ 7, מצעד ו...שלאגר

זאב כספי | שלאגר


מי האיש? סלע הוא מחלוצי הרדיו הדתי בישראל. שמו נקשר בעיקר לערוץ 7, אבל בשנים האחרונות הוא עוסק גם בהגשת מגזיני וידאו ובניהול משרד יחסי ציבור מצליח. בימים אלה הוא מציין שנה לתוכנית הרדיו המצליחה שהוא מגיש לצד מנחם טוקר ברדיו תל-אביב, "קבלייט שבת"

הצלחה

כשבניי ובנותיי חוזרים הביתה עם תעודות טובות, יראי שמיים, מתנהגים בנימוס ומכבדים את הוריהם, אני חש הצלחה. גם לעבור את החודש בלי לקבץ נדבות זאת הצלחה. בעצם למה ללכת רחוק? אם המשרד שלי יזם אייטם מדליק שנכנס בתוך 4 שעות לכל כלי התקשורת, זאת הצלחה וזה בהחלט מספיק.

כישלון
רגע אחד מזוקק, בו גיליתי שאני תקוע על חבל במנהרה ארורה במסגרת משחק "סוף הדרך". שלושה חודשים של אימונים, אבל ברגע הקריטי בגלל יוהרה מיותרת נתקעתי אי שם בבור, מול 12 מצלמות ומספר דומה של מיקרופונים, בפריים טיים בערוץ 2. לך תחיה עם זה עכשיו.

רגע שיא
כשערוץ 10 שידר את קריסתו של אריאל שרון, הבולדוזר. באותם רגעים חזרה אליי אמונתי שאולי נסדקה בימי הגירוש. העובדה שריבונו של עולם גבה את תג המחיר המתבקש, רוממה את רוחי. תדע כל אם עבריה המפקידה את בנה במשרד רוה"מ כי יש דין ויש דיין (לידיעתך, מר נתניהו).

רדיו"ש
רדיו חדש ישן, שהיה אמור להחזיר למאזיני ערוץ 7 את הברק לאוזניים, אני מקווה שכך יהיה, אם כי כרגע אין לי שום ערבות שזה יקרה, ימים יגידו.

שאיפה
לקבל את תיק יחסי הציבור של ביאת המשיח, לתפור את כל הפקה על הצד הטוב ביותר ולסיים את שידור קבלת הפנים בירושלים, צרוד מהתרגשות וללא קול, בעמדת השידור על גג הניידת של ערוץ 7.

קובי סלע
איש אחד, שמנסה לעשות טוב בטוב, יצליח? טוב לכולנו. לא יצליח? יעשה טוב בכוח. מכין את עצמו לשאלת הנצח אחרי מאה ועשרים "יעקב מיכאל בן רבי מאיר, האם שעשעת מספיק את עם ישראל?"

ערוץ 7
בית הספר לרדיו הטוב ביותר לאדם שומר מצוות. שם אולי לא למדתי לייצר ג'ינגלים ולהיות טכנאי רצף טוב, אבל שם נוצקו התכנים לאהבת התורה העם והארץ. האנשים הנפלאים שהקימו את הרדיו הזה אחראים לכל החיובי (גם לקול החיובי) שיש על הסקאלה דוברת העברית.

מנחם טוקר
חבר טוב, בחור מוכשר ושותף יקר, בעל כריזמה רדיופונית יוצאת מהכלל, שהציבור טרם עמד על יכולותיו האמיתיות. טוקר הוא כבר מזמן לא רק מגיש שעשועונים ומחלק עניבות, הוא איש רציני שהשנים עשו לו טוב. כרגע הוא האישיות הרדיופונית המקצועית ביותר בתחום.

מיקרופון
חברו הטוב ביותר של האדם בהנחה שהוא עובד בזה. חייזר שינחת בעולם ויראה אנשים מדברים (או מזמרים) לתוך עצם מוזרה עם כדור בראשה, יחשוב שהשתגענו. בעצם גם אם הוא לא חייזר הוא יחשוב כך. למעשה גם מי שקשור לתחום משתגע, אבל אף אחד מאיתנו לא יכול בלעדיו...

מתיסיהו
נחשפתי, שמעתי, השמעתי, טרם התעלפתי. מצד שני, גם הוא לא התעלף כששמע אותי, אז אנחנו פיטים.

קול ברמה
ניסיון רדיופוני מעניין. נתוני הפתיחה שלו לא ממש גירו אותי להאזין, אבל מאז אני מודה, יש פיקים בשידור שמצליחים לשאוב ממני סקרנות, תגליות כמו דוד חכם וניר קפטן, למשל, שעושים עבודה נאה.

שיר אהוב
"אנא אפנה", של ארז לב ארי. זה לא השיר הכי טוב ששמעתי בחיי, אבל זה שיר שבועט בבטן מצד אחד ופורט על נימים חבויים מאידך. אורנג' עושים עליו קופה ראויה במסגרת הרינגטונים.

מצעד
תוכנית שאני מגיש כבר 16 שנה או יותר מי זוכר, אתנחתא רדיופונית שבועית המאפשרת לי לצאת מעצמי ולחזור בתום שעה וחצי. מישהו התקין פעם שלט על הדלת האולפן עם דיוקני והסיסמה "יצאתי מדעתי, תיכף אשוב", אז זהו שאני עדיין מחפש את דרכי חזרה.

גרינטק
"חברת המוסיקה החסידית הגדולה בישראל", חברה צעירה עם ייחודיות נדירה – לבעלי החברה יצא שם של אנשים הגונים. בהתחשב בחלופה הותיקה שבתחום, הרי שמדובר בעובדה שאינה מובנת מאליה, כן ירבו.

שלאגר
אתר אינטרנט שעושה כבוד למוסיקה החסידית. יש שיאמרו שמדובר בכאב ראש צהוב, אחרים יציינו את ההישגים הראויים, כך או כך בלעדי האתר הזה המוסיקה החסידית הייתה נכה השנה.
רדיו תל אביב
מקום מגניב עם אנשים מגניבים שעושים את הרדיו הכי מדליק בסביבה, חבל רק שאני לא יכול לשלוח אתכם להאזין לה באופן שוטף, מסיבות חינוכיות מובנות. ואולם לפני התוכנית המסורתית שלנו "קבלייט שבת", משודר תמיד ג'ינגל מהסוג שבגללו אני עובד במקצוע הזה, תענוג רדיופוני צרוף.

יחסי ציבור כהלכה
גאווה מקצועית גדולה, ב"ה, ככל שעובר הזמן והציבור מצליח להבין ולפענח את הפירוש המילולי ל Public relations, אני מרגיש שותף לגישה יצירתית, מעניינת ובעלת תוצאות ברוך השם, רק שימשיך כך, אמן.

קול חי
רדיו חרדי מסחרי, או הפוך. החברים הכי טובים שלי עובדים שם ועושים יופי של עבודה בהתחשב בנסיבות. לו הייתי על אי בודד והיה לי טרנזיסטור שמכוון לתחנה אחת, הייתי מקווה בשבילי שיקלוט 93 FM (אחרת הייתי נפרד מהעולם בלי שיהיה לי מושג מה קורה אצלי בשכונה)

סגול/ה
גם אתה מתעניין? אכן אנחנו מסיימים את התוכנית בכל ערב שבת עם ברכת "שבת סגולה". זה נובע מהעובדה שמדובר בצבע עם משמעות מיסטית, סגול, שתהיה לך סגולה טובה. חוצמזה, זה צבע שאני מחבב מאוד, לך תדע, אולי יש בזה סגולה?

בית אל
היישוב בו אני מתגורר. המקום הכי יפה מבחינתי, בארץ בנימין. אובאמה אולי לא מת על המקום הזה, כמו רוב הערבים שאני מכיר, מצד שני בשביל מישהו שגר בוושינגטון האפורה והמשמימה, עדיף בשבילו שיסתום.

לויק טובול
החבר הצרפתי ביותר שיש לי מאז כבש נפוליאון את פריז. (לא כבש? לא נורא אבל עדיין לויק החבר הכי צרפתי שלי). גרפיקאי רגיש עם הבנה מעודכנת, בעל מקלדת ועכבר זהב. הלוגו שלי ושלכם, שלו הוא.

 

  תגיות: ירושלים - מנחם טוקר - שלאגר - שליפות

54% אהבו
 
הסתר כל התגובות  

1. אני אוהב את האיש!
ואת השנינות שלו...
דניאל י. | י"ז תמוז ה'תשס"ט
2. אני אוהב את מקובל!
ואת השנינות שלו...
מקובל! | י"ז תמוז ה'תשס"ט
3. למערכת...
אתם יכולים לשים שיר שלו בבקשה??
ללא שם | י"ז תמוז ה'תשס"ט
4. ל 3
קובי סלע לא זמר הוא שדרן ברדיו...חחח
יודפת | י"ז תמוז ה'תשס"ט
6. מעניין, אבל---
הוא מדבר יותר מהגובה שלו...
בסה"כ איש נחמד!
גרפיקאית | י"ז תמוז ה'תשס"ט
7. איך רואים שהו שדרן.............
כותב תשובות יותר מידי מה קרה?????????
אליעזר | י"ז תמוז ה'תשס"ט
8. הבדאדם 10! אבל שליפות פסל!... (ל"ת)

מוטי | י"ז תמוז ה'תשס"ט
9. הוא מתאים את עצמו לפי המקום
בראיון באתר אינטרנט אחרהוא היה שונה לגמרי
וכן בבשבע
ללא שם | י"ז תמוז ה'תשס"ט
10. הוא גר בישוב שלי
הבת שלו נויה סלע היא חברה שלי מהכיתה...
בית אלניקית בנשמה | י"ז תמוז ה'תשס"ט
11. ל5,6,7, ו8:
צודקים 100 אחוז
ל - 9: מעניין את הסבתא שלי...
לשלאגר: מה זה התמונה ששמתם??? היא נראית לקוחה מסרט אימה מצמרר...!
נשר | י"ז תמוז ה'תשס"ט
14. לנשר אתה צודק
מה זה התמונה המזעזעת הזאת לא יכלתם להביא משהו אחר
אני | י"ט תמוז ה'תשס"ט
15. לישראל
על תבלבל ת'מוח, אחי...
היו עוד הרבה שליפות, והתשובות היו קצרות - וקולעות....
נשר | י"ט תמוז ה'תשס"ט
16. הדוס הכי מגניב!
וגם אינטילגנט.
שלאגר, התעליתם מעל עצמכם. שאפו
משרדיח"צ דתי, זאת התקדמות. מה הוא מייח"צן?
צחי | כ' תמוז ה'תשס"ט
17. חד ביותר... (ל"ת)

היה. | כ"ב תמוז ה'תשס"ט
18. לנשר
מה כולם אחים שלך??

דודו | כ"ב תמוז ה'תשס"ט
19. לדודו
"כל עם ישראל אחים..."
גם אתה... אולי... יום טוב אחי!
נשר | כ"ב תמוז ה'תשס"ט
20. לנשר
אחי זה המשפט הקבוע של הצפתים
דודו | כ"ג תמוז ה'תשס"ט
21. לדודו
נכון אני צפתי!
נשר | כ"ט תמוז ה'תשס"ט

 
מיוחד: ישראל ורדיגר שולף בשלאגר
ישראל ורדיגר, נחשב לאחד מזמרי החתונות המובילים והמבוקשים בארה''ב. מאחוריו, שלל להיטים שהפכו לנכסי צאן-ברזל. בימים אלו, השיק את אלבומו הרביעי ״אברכה״, שהפך לרב-מכר • שליפות
אחדXאחד: אמן הסקסופון דור אסרף שולף
אמן הסקסופון היהודי דור אסרף (30) מלווה את גדולי הזמר היהודי (מבד, פריד, שוואקי ועוד) בכל העולם, ונחשב לאחד מנגני הנשיפה המבוקשים במוזיקה היהודית העולמית • לאחר לג' בעומר משיק אסרף את אלבום הבכורה שלו עם מיטב יצירות הזמר היהודי בעיבודים ייחודיים ובהשארת מ
אחדXאחד: החזן והזמר אברימי רוט שולף
הזמר והחזן העולמי אברימי רוט (40) סלל את דרכו אל מרכז 'היכל הנגינה' היהודי בעזרת החן המיוחד שבקולו, המאפשר לו מעבר טבעי וייחודי בין הזמר החסידי לחזנות. כיום הוא ניצב בצמרת שני התחומים הללו, מופיע בפני ציבור מגוון בקונצרטים של גדולי החזנים ומוזמן תדיר לאיר
אחדXאחד: גד אלבז שולף בשלאגר.נט
השבוע במדור 'אחדXאחד': אמן הנשמה גד אלבז (32) פרץ לתודעה בגיל 4 בדואט ''אבא, אותך אני אוהב'' עם אביו בני אלבז • ב-99' פתח בקריירה עצמאית והוציא את אלבומו הראשון ''לך בדרכים ישרות'' • עד היום הוציא 9 אלבומי אולפן ועשרות וידיאו קליפים עם מליוני צפיות ביוטיו
אחדXאחד: והשבוע! עמירן דביר שולף בשלאגר.נט
המדור החדש מארח השבוע את: עמירן דביר (41) מופיע מגיל 5 בהופעות, קונצרטים וכמובן חתונות. ב-1998 הקים את הלהקה הפופולרית שלו, ועד היום הספיקו להופיע בכל קצוות תבל עם מיטב אמני הזמר היהודי מכל הזמנים, תוך דגש על מוסיקה חסידית, מסורתית, שמצליחה לקרב לשמח ולר